REPUBLIKA E SHQIPËRISË BASHKIA VLORË DREJTORIA E BURIMEVE NJERËZORE SHPALLJE PËR VENDE TË LIRA PUNE ("Psikologe" në Shtëpinë e Foshnjes dhe Qendrën eShërbimeve me Bazë Komunitare për Fëmijët me Aftësi të Kufizuara) Lloji i. Ballkani Qeramike shpalle konkurs pune per kontabiliste. Në Panairin Kombëtar të Punës 2018 do të marrin pjesë rreth 150 kompani (45-50 nga diaspora e vendeve gjermanofolëse), me min. Njoftim 08/04/2019 Prill 15, 2019. Kryetari i Bashkise Kelcyre. Kerkoj Pune, Ofroj Pune, oferta punesimi, publikim pune, gjej pune, punemarres, pune ne tirane, pune ne shqiperi, njoftime pune, vende te lira pune, pune. STAR 2 - Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative - është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë. Nga ana tjetër ndihmon punëdhënësit të zgjedhin personat me aftësitë dhe cilësitë e duhura sipas kërkesave për të punuar në kompanitë e tyre. Vërtetim për Kontributet e Sigurimeve Shoqërore e Shëndetësore për Individin E- Sig 025/a, të kujdestarit ligjor. Vënde të lira pune - 2019. Te jet me banim ne Prizren. VETTINGU/ Shpallen 11 vende të lira pune, kriteret dhe kushtet 23 October, 2017 Redaktor2 Aktualitet , Drejtësi , Ekonomi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shpallur 11 vende të lira pune, ku kërkon disa drejtorë dhe specialistë, në një moment kur Vettingu po futet në një hallkë të rëndësishme të zbatimit. it continua ad assumere consulenti per Inbound Commerciale di Energia &Gas PM Shqiperia Tirane - ofroj. 2019 Lista e Portalit per Arsimin Parashkollore. 2018 1- 2 (dy) Specialist Fusha e Mjeksisë në Sektorin e Kujdesit të Shërbimit Shëndetësor Parësor dhe Spitalor 2- 1 (një) Specialist Informaticien, Inxhinier Elektronik. e Dibrës, brenda QSU "Nëne Tereza", Tirane. -perpilimi i balanceve. Njoftim 08/04/2019 Prill 15, 2019. - te kete pervoje pune se paku 3 vite ne kontabilitet. Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs. &Fax: 2362 619; Tel. - te jete ne percjelle te vazhdueshme te stokut dhe te beje mbarvajtjen. STAR 2 - Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative - është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë. Oferta Pune/ Vende te lira pune. Të dhëna mbi vendet e lira të punës të ofruara nga subjektet private. Spar, jeto më mirë, shpenzo më pak. 10 VENDE TE LIRA PUNE OPERATOR CALL CENTER ITALISHT, 21/12/2018. -Tirane Full Time dhe Durres full time […]. 11,460 likes · 18 talking about this. Ministrja ftoi të rinjtë dhe të rejat që të vizitojnë panairet e punës, ku mund të adresojnë nevojat dhe kërkesat e tyre për t'i përshtatur me tregun e punës dhe ofertat e sjella nga bizneset. Trego historinë tënde Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune. Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs. MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e dytë të Programit të Vetëpunësimit Komentet te MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e Vende të lira pune;. Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një ndër kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. - te kete pervoje pune se paku 3 vite ne kontabilitet. Vettingu në polici: Shpallen vende të lira pune për Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit, ja kriteret që duhet të plotësoni Posted on 27 Prill, 2018 14:37 by TemA Online in Aktualitet, AKTUALITET BLLOKU HOMEPAGE, Sociale. &Fax: 2362 619; Tel. - Aftesi te shkelqyera komunikuese; Jeni të lutur të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e-mail: [email protected] Aplikimi juaj duhet të përmbajë një CV të përditësuar dhe një letër motivimi për pozicionin përkatës deri në datën 31 Tetor 2018. STAF NE ANIJET ITALIANE! Qendra e trajnimit dhe punesimit te detareve TSTS Group ne Shqiperi ne bashkepunim me kompanite e trageteve, ben bashke shtetet e nje kombi edhe ne nje fushe tjeter, ne ate te punesimin detar duke hapur aplikimet per pozicionin e punes Staf ne anije. com (Ju lutemi të cekni në subject pozitën për të cilën aplikoni) TAGS: AutoPasion Prishtine, KosovaJob, Vende Pune, Njoftime Pune, Oferta Pune, Portal Pune, Lyp Pune, Vende te lira Pune, Kerko Pune. pershendetje doja nje informacjon ju lutem ndodhem ne gjermani kam gjetur pune dhe punedhensi im mi ploteson te gjitha qe me duhen per te mare nje vize pune ne shqiperi,pronari eshte grek dhe un di mir greqisht por jo gjermanisht puna eshte ne ndertim ,sa shance kam qe te mar nje vize pune ne shqiperi,kam dhe nje problem kam thyer afatin tre. MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e dytë të Programit të Vetëpunësimit Komentet te MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e Vende të lira pune;. Qellimi yne eshte qe te ju dalim ne. Mbi shpërndarjen e shpërblim 2017-12-14. Numrin më të lartë e zë kategoria ekzekutive me 665 vende të lira pune, e ndjekur nga kategoria e ulët drejtuese me 305 vende. 2018, të Këshillit të Ministrave, "Për miratimin e procedurave, të. 15 000 vizitorë dhe rreth 3000 vende të lira pune. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. com -Lajmet e Fundit. Punetor ne prodhim Shkolla e mesme (perparsi) Te jete i/e shkathet dhe I gatshem te punoj ne grup. Vende të lira pune në Dubai 2018. Vënde të lira pune - 2019. Në mbështetje të ligjit nr. Përfitojnë reduktim të plotë pagese, për ditëngrëniet në Çerdhet dhe Kopshtet publike të Tiranës, kategoritë e përcaktuara në VKB-në Nr. Detyrat dhe përgjegjësit: 1. Vende te lira pune 2018 shkoder dhe oferta profesionale online. POLIÇANI TURISTIK, FOTO. 669, datë 7. Vende të lira pune. Portal Pune Shqipëri është portal dhe kompani punësimi. k "refresh" hap konkurs per 35 vende te lira pune me mundesi punesimi te menjehershem. Vende të lira pune në AKU, si mund të aplikoni 20/09/2018 Konkretisht, në drejtoritë rajonale Durrës, Elbasan dhe Tiranë janë 4 vende të lira, 7 inspektorë kërkohen për drejtoritë rajonale Shkodër, Dibër, Lezhë e Kukës, si dhe 5 vende të lira në Gjirokastër, Korçë e Berat. - te kete pervoje pune se paku 3 vite ne kontabilitet. Italia ka vënë në dispozicion 30. pershendetje doja nje informacjon ju lutem ndodhem ne gjermani kam gjetur pune dhe punedhensi im mi ploteson te gjitha qe me duhen per te mare nje vize pune ne shqiperi,pronari eshte grek dhe un di mir greqisht por jo gjermanisht puna eshte ne ndertim ,sa shance kam qe te mar nje vize pune ne shqiperi,kam dhe nje problem kam thyer afatin tre. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Tiranë, më 30. 2018, të Këshillit të Ministrave, "Për miratimin e procedurave, të. Fshati shqiptar ku banohet vetëm në një shtëpi. Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta pune part time ne tirane ofroj vende te lira pune njoftimecom njoftime per pune durres 2019 call center anglisht tirane vende te lira pune ne durres gazeta oferta pune ne vlore vende te lira pune ne vlore oferta pune per shofer ne tirane njoftime falas kerkoj pune. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - vende pune ne tirane — per te shikuar me shume klikoni ketu vende pune ne tirane. Qellimi yne eshte qe te ju dalim ne. - te jete ne percjelle te vazhdueshme te stokut dhe te beje mbarvajtjen. Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. 10 VENDE TE LIRA PUNE OPERATOR CALL CENTER ITALISHT, 21/12/2018. 1995 "Kodi i Punës i Republikës së Shqipërisë" (i ndryshuar), shkresë së Bashkisë Tiranë "Njoftimi i Miratimit të Programit Buxhetor Afatmesëm 2019-2021, Drejtoria e Përgjithshme Nr 2 e Punëtorëve. III-a/1 është shpallur një vend vakant. Trego historinë tënde Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune. -Tirane Full Time dhe Durres full time […]. Tiranë, më ___. Në mbështetje të ligjit nr. Të interesuarit duhet të paraqiten pranë drejtorive të SHISH në rrethe, si dhe pranë Shërbimit Informativ në Tiranë, deri në datrën 10 dhjetor 2018, ora 12:00. Programi Buxhetor Afatmesëm 2018-2020 ; Open Data; KET; Vende Pune - Shërbim Civil; Vende Pune - Kod Pune; Si aplikohet on-line për një vend të lirë pune;. Njoftim 08/04/2019 Prill 15, 2019. 2000, ndryshuar me Ligjin nr 99/2016 "Për organizimin dhe funksionimin e Gjykatës Kushtetuese të Shqipërisë", në nenin 56 dhe 160, të Ligjit 96/2016 "Për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve", shpall 3 vende të lira për ndihmës magjistrat në Njësinë e Shërbimit ligjor pranë kësaj gjykate. Në përputhje me pikën 6 të vendimit nr. Detajet në lidhje me sukseset e Panairit të Punës 2017 i gjeni në shtojcë të këtij emaili. Ku është vendosur fokusi juaj, te cilat profesione? Jemi të interesuar të merremi kryesisht me përpunimin e produkteve bujqësore dhe blegtorale. AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Kosovë dhe Shqipëri. Njoftime Pune ne Tirane, Durres dhe ne te Gjithe Shqiperine. Titulli i Punës: Psikolog Periudha e Kontratës: Janar 2018 - Dhjetor 2018 Departamenti: Vende te lira pune me Tdh Shqiperi. Në Ditën Ndërkombëtare të të Moshuarve kryebashkiakja Valbona Sako ka ftuar në sallën e këshillt bashkiak disa miq të veçantë të qendrës ditore të të moshuarve. (5 vende pune) Kandidati i suksesshem - Zyrtar i Larte i Burimeve Njerezore (Personelit) 90 VENDE PUNE. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Italia ka vënë në dispozicion 30. Për momentin nuk ka pozita të lira pune. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. 28 Oct 2019. 27 Dec 2013. Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Oferta punësimi në 65 qytete të Shqipërise, CV nga punëkërkues të interesuar, informacione të ndryshme, të gjitha këto në rrjetin kombëtar të punësimit. Njoftim për vende të lira pune Instituti i Statistikave (INSTAT), kërkon të punësojë punonjës me kontratë pune në pozicionin "Anketues terreni" për plotësimin e nevojave me punonjës mbështetës për kryerjen e aktivitetit "Përditësimi i hartave të zonave të censit 2019". 2018, të Këshillit të Ministrave, "Për miratimin e procedurave, të. Vende Pune, Shqiptaria. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - njoftime pune ne tirane - njoftime per vende te lira pune — per te shikuar me shume klikoni ketu. &Fax: 2362 619; Tel. kerkohen agjente ne fushaten forex per aperture ose retention. Njoftim për vende të lira pune Instituti i Statistikave (INSTAT), kërkon të punësojë punonjës me kontratë pune në pozicionin "Anketues terreni" për plotësimin e nevojave me punonjës mbështetës për kryerjen e aktivitetit "Përditësimi i hartave të zonave të censit 2019". Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. Struktura dhe numri i saj i punonjësve është i caktuar me Vendim të Këshillit Bashkiak nr. Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne e-mail: [email protected] k "refresh" hap konkurs per 35 vende te lira pune me mundesi punesimi te menjehershem. Lidhje ⇒ Ministria e Shëndetësisë dhe. Portal Pune Shqipëri është portal dhe kompani punësimi. Mbi 4 mijë vende të lira pune në Shqipëri, ja ku mund të drejtoheni Rreth 48. Shifra është bërë e njohur nga qeveria shqiptare për të gjithë ata që janë të interesuar të punojnë në shtet. - te jete ne percjelle te vazhdueshme te stokut dhe te beje mbarvajtjen. Gjykata Kushtetuese, bazuar në ligjin nr. Use the pager to flip through more records or adjust the start and end fields to display the number of records you wish to see. Ne rast pune te. 27 Jul 2012. Nga ana tjetër ndihmon punëdhënësit të zgjedhin personat me aftësitë dhe cilësitë e duhura sipas kërkesave për të punuar në kompanitë e tyre. Konkurs per vende pune Lami Glass - fabrika e perpunimit te qelqit nga Rahoveci eshte ne kerkim te stafit adekuat per keto vende pune. Ku është vendosur fokusi juaj, te cilat profesione? Jemi të interesuar të merremi kryesisht me përpunimin e produkteve bujqësore dhe blegtorale. 4740 vende të lira pune në Shqipëri, ku mund të drejtoheni 14/03/2018 Ajo që vihet re, është se bizneset kërkojnë më së shumti punëtorë krahu me, një pozicion që në fakt nuk kërkon as kurse profesionale. Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka shpallur 33 vende të lira pune për pozicione të ndryshme. Published on Jul 22, 2018 Pak kohë më parë, ministri gjerman i Shëndetësisë deklaroi se janë 25 000 vende të lira pune në Republikën e Gjermanisë për infermierë. 2015, "Për sistemimin e taksave dhe tarifave vendore në qytetin e Tiranës", i ndryshuar. Lloji i diplomës "Shkenca Ekonomike", niveli minimal i diplomës "Master Profesional" Në zbatim të Nenit 22 dhe të Nenit 25, të Ligjit 152/2013 "Për Nëpunësin Civil" i ndryshuar, si dhe të Kreut II, IV dhe VII, të Vendimit Nr. Uncategorized. 205-Përgjegjës në Zyrën e Administrimit dhe Mbrojtjes së Tokës në Njësinë Administrative Farkë. Vende të lira pune. Kualifikimet / Kërkesat 1-Te kete aftesi qe te kryeje me pergjegjesi detyren ne perputhje me aktet ligjore ne fuqi dhe rregulloret e brendshme te organizates. AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Kosovë dhe Shqipëri. Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta pune part time ne tirane ofroj vende te lira pune njoftimecom njoftime per pune durres 2019 call center anglisht tirane vende te lira pune ne durres gazeta oferta pune ne vlore vende te lira pune ne vlore oferta pune per shofer ne tirane njoftime falas kerkoj. kerkohen agjente ne fushaten forex per aperture ose retention. konkurs kompania e prodhimit te veshjeve sh. Use the pager to flip through more records or adjust the start and end fields to display the number of records you wish to see. al October 21, 2018 at 9:35 PM ·. Vënde të lira pune - 2016. Ekipi ynë i profesionistëve. “Aksesi universal në shërbime dhe mjekësia e familjes: Sëmundjet kronike në fokus” Zbulimi i hershëm i sëmundjeve, përveç se shpëton jetë, sjell edhe përfitim. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE Salillari. eu është të ndërlidhë ofertën dhe kërkesën në tregun e punës, ashtu që punëkërkuesve t'ju ofrojë mundësitë e lehta dhe të shpejta në gjetjen e vendeve të lira për punësim. Ministrja ftoi të rinjtë dhe të rejat që të vizitojnë panairet e punës, ku mund të adresojnë nevojat dhe kërkesat e tyre për t'i përshtatur me tregun e punës dhe ofertat e sjella nga bizneset. pershendetje doja nje informacjon ju lutem ndodhem ne gjermani kam gjetur pune dhe punedhensi im mi ploteson te gjitha qe me duhen per te mare nje vize pune ne shqiperi,pronari eshte grek dhe un di mir greqisht por jo gjermanisht puna eshte ne ndertim ,sa shance kam qe te mar nje vize pune ne shqiperi,kam dhe nje problem kam thyer afatin tre. 10 VENDE TE LIRA PUNE OPERATOR CALL CENTER ITALISHT, 21/12/2018. ZYRËS RAJONALE TË PUNËSIMIT TIRANË. 2018 1- 2 (dy) Specialist Fusha e Mjeksisë në Sektorin e Kujdesit të Shërbimit Shëndetësor Parësor dhe Spitalor 2- 1 (një) Specialist Informaticien, Inxhinier Elektronik. Profili i kompanisë: Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime. 374 punëdhënës janë regjistruar në faqen zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, ku dhe kanë publikuar vendet e lira të punës në kompanitë e tyre, ndërkohë që në total janë rreth 4740 vende pune vakante. Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. Tiranë, më 24. STAR 2 - Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative - është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë. Account Listings. 18/10/2018. Punetor ne prodhim Shkolla e mesme (perparsi) Te jete i/e shkathet dhe I gatshem te punoj ne grup. 15 000 vizitorë dhe rreth 3000 vende të lira pune. Vende të lira pune E-mail nga kryetari Regjistrohu për të marrë një e-mail të përmuajshëm nga Kryetari i Bashkisë - të rejat më të bukura të Tiranës direkt në inbox-in tuaj. Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Oferta punësimi në 65 qytete të Shqipërise, CV nga punëkërkues të interesuar, informacione të ndryshme, të gjitha këto në rrjetin kombëtar të punësimit. Dhjetor 23, 2018 in Vende te lira pune. Smartcom shpallë konkurs për 100 vende pune: Pozitat e punës: Agjentë të gjuhës Gjermane (75) Agjentë të gjuhës Italiane (10) Agjentë të gjuhës Turke (5) Agjentë të gjuhës Serbe (5) Agjentë të. Aktivitete Të rejat nga ABI Bank. 11,503 likes · 33 talking about this. Në 1 orë, paguan më shumë se Shqipëria në 1 ditë - Duration: 1:26. Shqiperi, BABY SITTER NE GJERMANI. BRA-ja është organi më i lartë vendimmarrës në sistemin e ricertifikimit të profesionistëve të shëndetësisë dhe procesin e akreditimit të aktiviteteve të edukimit në vazhdim. Durres, ofroj vend pune shofer kamioni (TRAILER) Uncategorized. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Programi Buxhetor Afatmesëm 2018-2020 ; Open Data; KET; Vende Pune - Shërbim Civil; Vende Pune - Kod Pune; Si aplikohet on-line për një vend të lirë pune;. Under the authority of the Head of Office, the incumbent carries out multiple administrative and technical tasks in the financial field, provides financial management. Te jet me banim ne Prizren. Ofrojme disa vende te lira pune per masazhere, praktikante si dhe per dy recepsioniste per dy pikat ne Aktash dhe ne Dardani. Lugina e Valbonës, 2 ditë, nisje çdo te Shtune, €75 Te gjitha te drejtat rezervuar. Shqiperi, BABY SITTER NE GJERMANI. Qellimi yne eshte qe te ju dalim ne. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. 2019 Njoftim mbi përfundimin e procedurave të ndjekura për përzgjedhjen e kandidatëve fitues; Tiranë, më 22. Nga ana tjetër ndihmon punëdhënësit të zgjedhin personat me aftësitë dhe cilësitë e duhura sipas kërkesave për të punuar në kompanitë e tyre. VETTINGU/ Shpallen 11 vende të lira pune, kriteret dhe kushtet 23 October, 2017 Redaktor2 Aktualitet , Drejtësi , Ekonomi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shpallur 11 vende të lira pune, ku kërkon disa drejtorë dhe specialistë, në një moment kur Vettingu po futet në një hallkë të rëndësishme të zbatimit. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Për punëkërkuesit e rinj në Emiratet e Bashkuara Arabe. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Oferta Pune/ Vende te lira pune. Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit të Fëmijëve, është një njësi ekonomike administrative e mirërritjes, zhvillimit dhe edukimit të fëmijëve në varësi të Bashkisë së Tiranës e krijuar në Prill të vitit 2004. Njoftime Pune te Publikuara Cdo Dite. Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Çertifikatë personale dhe familjare e fëmijës; Vërtetim pune me pagë mujore të pasqyruar, të kujdestarit ligjor ( të prindërve ). 19/03/2018, 15:51 19/03/2018 U bënë publike sot listat e infermierëve, fizioterapistëve dhe teknikëve të imazherisë të cilët do të testohen për 416 vende të lira pune. al! Punekerkuesit ne keto pozicione jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen e email [email protected] Vende te lira pune 2019 dhe oferta profesionale online. Raportimi kryhet nga Drejtoria e Nxitjes së Punësimit. k "refresh" hap konkurs per 35 vende te lira pune me mundesi punesimi te menjehershem. - Aftesi te shkelqyera komunikuese; Jeni të lutur të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e-mail: [email protected] Aplikimi juaj duhet të përmbajë një CV të përditësuar dhe një letër motivimi për pozicionin përkatës deri në datën 31 Tetor 2018. Italia ka vënë në dispozicion 30. Njoftime Pune te Publikuara Cdo Dite. Delegacioni i Bashkimit Evropian ne Shqiperi. Ju informojmë se, në Qëndrën Ekonomike të Zhvillimit dhe Edukimit të Fëmijëve Bashkia Tiranë, në zbatim të organigramës miratuar me Urdhërin Nr. MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e dytë të Programit të Vetëpunësimit Komentet te MPMS dhe UNDP shpallin të hapur fazën e Vende të lira pune;. e Dibrës, brenda QSU "Nëne Tereza", Tirane. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - vende pune ne tirane — per te shikuar me shume klikoni ketu vende pune ne tirane. Vende Pune, Shqiptaria. (5 vende pune) Kandidati i suksesshem - Zyrtar i Larte i Burimeve Njerezore (Personelit) 90 VENDE PUNE. Njoftime Per Vende Pune te Kategorive te Ndryshme. KONKURS PËR VENDE TË LIRA PUNE • 10 (dhjetë) punëtore femra në prodhim, • 10 (dhjetë) punëtorë meshkuj në prodhim. Published on Jul 22, 2018 Pak kohë më parë, ministri gjerman i Shëndetësisë deklaroi se janë 25 000 vende të lira pune në Republikën e Gjermanisë për infermierë. Detyrat dhe përgjegjësit: 1. 15 000 vizitorë dhe rreth 3000 vende të lira pune. Vende të lira pune në Dubai 2018. 205-Përgjegjës në Zyrën e Administrimit dhe Mbrojtjes së Tokës në Njësinë Administrative Farkë. Nga ana tjetër ndihmon punëdhënësit të zgjedhin personat me aftësitë dhe cilësitë e duhura sipas kërkesave për të punuar në kompanitë e tyre. al 1- Arkitekt 2- Inxhinier Ndertimi 3- Ekonomiste 4- Menaxher Shitjesh 5- Agjent Shitjesh 6- Agjent Imobiliar 7- Shitese ne Dyqan 8- Shitese ne Showroom 9- Programues 10- Operator ne Call Center Te gjitha pozicionet e […]. KONKURS PËR VENDE TË LIRA PUNE • 10 (dhjetë) punëtore femra në prodhim, • 10 (dhjetë) punëtorë meshkuj në prodhim. Mundesuar nga ASIG GEOPORTAL. [email protected] 2018, të Këshillit të Ministrave, "Për miratimin e procedurave, të. com (Ju lutemi të cekni në subject pozitën për të cilën aplikoni) TAGS: AutoPasion Prishtine, KosovaJob, Vende Pune, Njoftime Pune, Oferta Pune, Portal Pune, Lyp Pune, Vende te lira Pune, Kerko Pune. Italia ka vënë në dispozicion 30. Tabela e mëposhtme, është marrë nga kjo drejtori si rrjedhojë e bashkëpunimit ndërmjet zyrave në mënyrë që ti vijmë në ndihmë të gjithë punëkërkuesve potencial. Vende të lira pune nga subjektet private, Gj I 2016-Gj I 2019. Vënde të lira pune - 2016. 2019 Njoftim për shpalljen e fituesit për ngritje në detyrë në KLSH. Te jet me banim ne Prizren. Në përgjithësi, ofrojnë punë të mira. vende pune. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. 2018 Drejtoria Rajonale SHK Punësimit Shkodërnjofton se janë të gjithsej 385 vende vakante pune. Sipërmarrje të ndryshme, në bashkëpunim me zyrat e punës, ofrojnë 420 vende të lira pune, por edhe kurse të formimit profesional sipas kërkesave të tregut të punës sot. 70 vende te lira. Konkurs per vende pune Lami Glass - fabrika e perpunimit te qelqit nga Rahoveci eshte ne kerkim te stafit adekuat per keto vende pune. Rendi i dites për mbledhjen e Këshillit Bashkiak të datës 27. Numrin më të lartë e zë kategoria ekzekutive me 665 vende të lira pune, e ndjekur nga kategoria e ulët drejtuese me 305 vende. Account Listings. Tenderët,Closed,Services Vende të lira pune si Agjent Kontraktues në delegacionet e BE-së. Në Gjermani ka aktualisht mbi 1,2 milionë vende të lira pune. 2018 Drejtoria Rajonale SHK Punësimit Shkodërnjofton se janë të gjithsej 385 vende vakante pune. Uncategorized. 4740 vende të lira pune në Shqipëri, ku mund të drejtoheni 14/03/2018 Ajo që vihet re, është se bizneset kërkojnë më së shumti punëtorë krahu me, një pozicion që në fakt nuk kërkon as kurse profesionale. Ministrja ftoi të rinjtë dhe të rejat që të vizitojnë panairet e punës, ku mund të adresojnë nevojat dhe kërkesat e tyre për t'i përshtatur me tregun e punës dhe ofertat e sjella nga bizneset. KRYETARI I BASHKISË POLIÇAN. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Administrata publike në Shqipëri numëron 1073 vende të lira pune, një numër i madh që nuk plotësohet për shkak të ndërhyrjeve dhe paaftësisë së rekrutimit të shërbimit civil. Sections of this page. In Tv Albania 62,303 views. Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu - në gjuhët Gjermane ose Italiane. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. 669, datë 7. al është platforma më e re e punësimit në Shqipëri e ndërtuar për të ndihmuar punëkërkuesit të gjejnë dhe të arrijnë të punësohen në një vend pune. Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit të Fëmijëve, është një njësi ekonomike administrative e mirërritjes, zhvillimit dhe edukimit të fëmijëve në varësi të Bashkisë së Tiranës e krijuar në Prill të vitit 2004. Dhjetor 23, 2018 in Vende te lira pune. Vende te lira pune; Së shpejti publikohen vënde të lira pune. Smartcom shpallë konkurs për 100 vende pune: Pozitat e punës: Agjentë të gjuhës Gjermane (75) Agjentë të gjuhës Italiane (10) Agjentë të gjuhës Turke (5) Agjentë të gjuhës Serbe (5) Agjentë të. Vërtetim për Kontributet e Sigurimeve Shoqërore e Shëndetësore për Individin E- Sig 025/a, të kujdestarit ligjor. Të dhëna mbi vendet e lira të punës të ofruara nga subjektet private. STAF NE ANIJET ITALIANE! Qendra e trajnimit dhe punesimit te detareve TSTS Group ne Shqiperi ne bashkepunim me kompanite e trageteve, ben bashke shtetet e nje kombi edhe ne nje fushe tjeter, ne ate te punesimin detar duke hapur aplikimet per pozicionin e punes Staf ne anije. Loading Get YouTube without the ads. njoftime pune, vende pune, cdo ore! Tirane, ofroj vend pune Instruktor - Teknik Elektroshtëpiake. Mundesuar nga ASIG GEOPORTAL. _____ Prot. Vende të lira pune E-mail nga kryetari Regjistrohu për të marrë një e-mail të përmuajshëm nga Kryetari i Bashkisë - të rejat më të bukura të Tiranës direkt në inbox-in tuaj. Modelimi dhe zhvillimi i kësaj faqeje u bë i mundur falë mbështetjes së Organizatës Ndërkombëtare për Migracionin (IOM) në Shqipëri në kuadër të Programit "Angazhimi i Diasporës Shqiptare në Zhvillimin Social dhe Ekonomik të Shqipërisë" financuar nga Agjencia Italiane e Bashkëpunimit për Zhvillim (AICS). Vende të lira të punës (6) hapja e aplikimit (15/JAN/2018). Durres, ofroj vend pune shofer kamioni (TRAILER) Uncategorized. 17 Tetor 2019, Trajnim, Tirane " Leishmanioza Viscerale dhe Kutane. Use the pager to flip through more records or adjust the start and end fields to display the number of records you wish to see. III-a/1 është shpallur një vend vakant. Ministrja ftoi të rinjtë dhe të rejat që të vizitojnë panairet e punës, ku mund të adresojnë nevojat dhe kërkesat e tyre për t'i përshtatur me tregun e punës dhe ofertat e sjella nga bizneset. Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne e-mail: [email protected] Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit të Fëmijëve, është një njësi ekonomike administrative e mirërritjes, zhvillimit dhe edukimit të fëmijëve në varësi të Bashkisë së Tiranës e krijuar në Prill të vitit 2004. -Tirane Full Time dhe Durres full time […]. Njoftime Pune te Publikuara Cdo Dite. Trego historinë tënde Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune. Në Gjermani ka aktualisht mbi 1,2 milionë vende të lira pune. - te kete pervoje pune se paku 3 vite ne kontabilitet. al October 21, 2018 at 9:35 PM ·. Te gjitha vendet e lira te punes ne Shqiperi, Tirane e kudo ne Shqiperi. STAR 2 - Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative - është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë. Uncategorized. Programi Bilanc. Përfitojnë reduktim të plotë pagese, për ditëngrëniet në Çerdhet dhe Kopshtet publike të Tiranës, kategoritë e përcaktuara në VKB-në Nr. - mbarvajtja e dokumentacionit . Vende të Lira Pune Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit është një institucion në varësi të Bashkisë së Tiranës. Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km. POLIÇANI TURISTIK, FOTO. kompania ofron pagat me te mira ne treg, bonuse te larta ditore dhe mujore, ambjent miqesor dhe te qete. Konkurs per vende pune Lami Glass - fabrika e perpunimit te qelqit nga Rahoveci eshte ne kerkim te stafit adekuat per keto vende pune. Mbi 30 mijë vende të lira pune sezonale në Itali. Njoftime per vende të lira pune. “Aksesi universal në shërbime dhe mjekësia e familjes: Sëmundjet kronike në fokus” Zbulimi i hershëm i sëmundjeve, përveç se shpëton jetë, sjell edhe përfitim. “Vllazën Huta”, Njësia Administrative nr. 2-Te kete aftesi te mira komunikimi Njoftime per vende të lira pune shared a link. Shitës në sektor: Vegla Pune & Kopsht 10 vende te lira pune ( 10 ) Elektrik & Paisje Shtëpiake 6 vende te lira pune ( 6 ) Ujësjellës dhe Kanalizim & Ngrohje dhe Ventilim 7 vende te lira pune ( 7 ) Material Meremetues & Ndërtimor 10 vende te lira pune ( 10 ) Përshkim i vendit të punës: Shitës në sektor është pozitë e rëndësishme. al është platforma më e re e punësimit në Shqipëri e ndërtuar për të ndihmuar punëkërkuesit të gjejnë dhe të arrijnë të punësohen në një vend pune. te interesuarit duhet te dine mire gjuhen italiane, te kene disponibilitet full time dhe te kene ambicie per te arritur rezultate sa me te larta. Për punëkërkuesit e rinj në Emiratet e Bashkuara Arabe. Tenderët,Closed,Services Vende të lira pune si Agjent Kontraktues në delegacionet e BE-së. Në 1 orë, paguan më shumë se Shqipëria në 1 ditë - Duration: 1:26. Vende të lira të punës (6) hapja e aplikimit (15/JAN/2018). Vërtetim për Kontributet e Sigurimeve Shoqërore e Shëndetësore për Individin E- Sig 025/a, të kujdestarit ligjor. Kreu I ALUZINI-t Artan Lame përmes një prononcimi që ka lancuar në profilin e facebook të ALUIZNI fton të gjithë ata që janë të interesuar të aplikojnë për punësim. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Spar, jeto më mirë, shpenzo më pak. ZYRËS RAJONALE TË PUNËSIMIT TIRANË. IOM Shqiperi - Vend pune vakant. Te gjitha vendet e lira te punes ne Shqiperi, Tirane e kudo ne Shqiperi. Vende te lira pune 2018 shkoder dhe oferta profesionale online. Mbi shpërndarjen e shpërblim 2017-12-14. IOM Shqiperi - Vend pune vakant. Lidhje ⇒ Ministria e Shëndetësisë dhe. al është platforma më e re e punësimit në Shqipëri e ndërtuar për të ndihmuar punëkërkuesit të gjejnë dhe të arrijnë të punësohen në një vend pune. kompania ofron pagat me te mira ne treg, bonuse te larta ditore dhe mujore, ambjent miqesor dhe te qete. e Dibrës, brenda QSU "Nëne Tereza", Tirane. Te jet me banim ne Prizren. 2019 Njoftim mbi përfundimin e procedurave të ndjekura për përzgjedhjen e kandidatëve fitues; Tiranë, më 22. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Tiranë, më 24. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - njoftime pune ne tirane - njoftime per vende te lira pune — per te shikuar me shume klikoni ketu. Shpallja per vende te lira pune - Shtator 2019 Njoftim për zhvillimin e dëgjesës publike për ngritjen e komisioneve të Këshillit Bashkiak Durrës, ditën e Enjte, datë 26. 2018, të Këshillit të Ministrave, “Për miratimin e procedurave, të. 260-Drejtor në Drejtorinë e Planifikimit Strategjik dhe Jetësimit të Prioriteteve. Vende të lira pune në Dubai 2018. Spar, jeto më mirë, shpenzo më pak. kompania ofron pagat me te mira ne treg, bonuse te larta ditore dhe mujore, ambjent miqesor dhe te qete. Në Gjermani ka aktualisht mbi 1,2 milionë vende të lira pune. Në Tiranë ka rreth 6 mijë vende pune në fasoneri dhe nuk shkon askush, pasi nuk e pranojnë këtë lloj skllavërie. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Nga ana tjetër ndihmon punëdhënësit të zgjedhin personat me aftësitë dhe cilësitë e duhura sipas kërkesave për të punuar në kompanitë e tyre. Njoftime Per Vende Pune te Kategorive te Ndryshme. pershendetje doja nje informacjon ju lutem ndodhem ne gjermani kam gjetur pune dhe punedhensi im mi ploteson te gjitha qe me duhen per te mare nje vize pune ne shqiperi,pronari eshte grek dhe un di mir greqisht por jo gjermanisht puna eshte ne ndertim ,sa shance kam qe te mar nje vize pune ne shqiperi,kam dhe nje problem kam thyer afatin tre. Ajo theksoi se janë mbi 6 mijë vende të lira pune që ofrohen nga bizneset dy panairet, Panairi i Tiranës 2019 dhe "Work & Study. “Aksesi universal në shërbime dhe mjekësia e familjes: Sëmundjet kronike në fokus” Zbulimi i hershëm i sëmundjeve, përveç se shpëton jetë, sjell edhe përfitim. Njoftime per vende të lira pune. Published on Jul 22, 2018 Pak kohë më parë, ministri gjerman i Shëndetësisë deklaroi se janë 25 000 vende të lira pune në Republikën e Gjermanisë për infermierë. €600 - €1500. Vende te lira pune; Së shpejti publikohen vënde të lira pune. 2018, të Këshillit të Ministrave, “Për miratimin e procedurave, të. 10 VENDE TE LIRA PUNE OPERATOR CALL CENTER ITALISHT, 21/12/2018. Ofrojme page te kenaqshme, siguri ne pune dhe kontrate sipas ligjeve ne fuqi. Në mbështetje të ligjit nr.